meet [at] viveka.com.tr
+90 312-265-0704

Viveka

Blog

Gün 2: Biraz Sosyal Girişimcilik Biraz Siyaset

GÜN 2: BİRAZ SOSYAL GİRİŞİMCİLİK BİRAZ SİYASET

Programımızın 2. günü 3 toplantılı bir gün olarak kurgulanmıştı. Sabah ABD Dış İşleri Bakanlığı’nı ziyaret ettik, öğlen Sosyal Girişimcilik...

Read More
Gün 1: Barış Sosyal Girişimcilikle Yeniden Tanışır

GÜN 1: BARIŞ SOSYAL GİRİŞİMCİLİKLE YENİDEN TANIŞIR

Blog yazılarımı bilgisayarda tamamlama rağmen oldukça yoğun bir programımız olması nedeniyle bir türlü online olup yayına alamıyorum.

Read More
Gün 0: Merhaba Rüyalar(?) Ülkesi

GÜN 0: MERHABA RÜYALAR(?) ÜLKESİ

Malum ABD’ye gitmeden önce hergün için bir blog post yazacağımı Twitter üzerinden söylediğimde bu konuda bir çok destek aldım… Şimdi de sözümü tutma zamanı!

Read More
Alman Futbolundan Girişimcilik Adına Aldığımız Dersler

ALMAN FUTBOLUNDAN GİRİŞİMCİLİK ADINA ALDIĞIMIZ DERSLER

1-)Sürdürebilirlik: Joachim Löw Alman futbol tarihindeki 10. teknik direktördür. Türk futbol tarihinde şu ana kadar 58 teknik direktör...

Read More
Cesur Ol! Sonuç Al! Bize Katıl!

CESUR OL! SONUÇ AL! BİZE KATIL!

Girişimcilik dönerci açmaktır, Hızlandırıcı biyolojik terimdir, Steve Blank rock-star’dır, İş Modeli Kanvası Mavi’nin pantolon modelidir, Viveka yogayla ilgili birşeylerdir,

Read More
İlkokul ve Lise Düzeyinde Ürün Geliştirme Kültürü

İLKOKUL VE LİSE DÜZEYİNDE ÜRÜN GELİŞTİRME KÜLTÜRÜ

İlkokul ve Lise düzeyinde prototip geliştirme kültürü geliştirilebilir mi ? Biz bu sene bu sorunun cevabını aramak için iki etkinlik gerçekleştirdik.

Read More
Müşteri Kanalları

MÜŞTERİ KANALLARI

Müşteri kanalını tanımlayarak başlayalım bu yazımıza; Müşteri kanalları, şirketinizin ürününü ait olduğu müşteri kitlesine ulaştırmak için kullanacağınız yollardır.

Read More
Müşteri Görüşmeleri Nasıl Yapılmalı?

MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİ NASIL YAPILMALI?

Müşteri görüşmeleri ürün hizmeti konusunda en değerli bilgilerinizi alabileceğiniz yöntemdir. Bu yöntemi doğru şekilde uygulayabilirseniz daha önce keşfetmediğiniz davranışları tanımlayabilirsiniz.

Read More